ul. Mickiewicza 81 37-300 Leżajsk

17 242 60 22

502 221 652; 537 199 066

17 242 60 22

O nas


Witamy BIURZE M3 NIERUCHOMOŚCI

M3 NIERUCHOMOŚCI powstało w 2006 roku. Początkowo była to spółka cywilna, a od 2012 r., to już samodzielny podmiot gospodarczy, powstały jako rozszerzenie istniejącej firmy Avalon English School.  

Wiedza merytoryczna jak również praktyczna w zakresie ekonomii, prawa i marketingu oraz doświadczenie zawodowe pozwala nam na zagwarantowanie Państwu obsługi ponad standardy istniejące na rynku nieruchomości. Każdy KLIENT traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo. Staramy się zostać Państwa partnerem w interesach i dlatego też sukcesywnie pogłębiamy swoją wiedzę, aby móc sprostać coraz wyższym wymaganiom rynku.

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem w interesach, a gwarancją realizacji jest dobrze dobrany zespół ludzi z dużym doświadczeniem w branży zarówno obrotu nieruchomościami jak i w kredytach, ubezpieczeniach.

Świadczymy usługi w zakresie:

 • wyszukiwania ofert na konkretne zlecenie Klienta,
 • sprawdzania stanu prawnego każdej nieruchomości,
 • przygotowania nieruchomości do sprzedaży,
 • pomocy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
 • przygotowywania umów przedwstępnych,
 • przeprowadzania wiązanych transakcji kupna-sprzedaży,

Otwarci jesteśmy na indywidualne zapotrzebowania każdego Klienta. Z wielką przyjemnością wykorzystamy wiedzę i doświadczenie przy realizacji Państwa potrzeb, w dogodnym dla Państwa czasie.

 

Otwarci jesteśmy na indywidualne zapotrzebowania każdego Klienta. Z wielką przyjemnością wykorzystamy wiedzę i doświadczenie przy realizacji Państwa potrzeb, w dogodnym dla Państwa czasie

Nad realizacją i bezpieczeństwem transakcji związanej ze sprzedażą Państwa nieruchomości czuwają właściciel i pracownicy biura, tj:

 • mgr ANNA BARTOSZEK-KUŹNIAR
  Prezes RSPON, licencjonowany pośrednik, licencja nadana przez Ministra Budownictwa nr 6278, właściciel biura, ekonomista
 • mgr ANNA FLIS
  pracownik, asystent pośrednika, ekonomista.

Należymy do RSPON - RZESZOWSKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOSCIAMI, działamy w oparciu o KARTĘ PRAW KLIENTA. W codziennej pracy działamy w oparciu o bezpośredni system wymiany ofert MLS.

 

Zapraszamy do współpracy w zakresie szeroko rozumianego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Proponujemy Państwu profesjonalną i skuteczną pomoc w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, obsługę opartą na Kodeksie Etyki i Standardach Zawodowych, popartą doświadczeniem i stale podnoszonymi kwalifikacjami. Zapewniamy naszym Klientom reklamę w wielu magazynach i pismach lokalnych, a także łatwy dostęp do powierzonych nam ofert poprzez Internet